0 (850) 302 7712
Sepet

Kadın Bakım Ürünler

Kadın Bakım Ürünler
BIODER A.REVERSE GENC. KREM 50ML BIODER A.REVERSE GENC. KREM 50ML
Ön Sipariş
BIODER A.REVERSE 50ML K/Y GENC. KREM 50ML       Özet Bilgi: Erken kırışıklık görünümüne karşı bakım kremi (Karma/Yağlı ciltler) Ürünün Faydaları: BİODER AGE REVERSE Erken Kırışıklık görünümüne karşı krem içeriğindeki Resveratrol ciltte UVB’den kaynaklanan yıpranmalara..
41,35 TL Vergiler Hariç:35,04 TL
BIODER A.REVERSE GENC.KREM 50ML BIODER A.REVERSE GENC.KREM 50ML
Ön Sipariş
BIODER A.REVERSE K/N GENC.KREM 50ML     Özet Bilgi: Erken kırışıklık görünümüne karşı bakım kremi (Karma/Yağlı ciltler) Ürünün Faydaları: BİODER AGE REVERSE Erken Kırışıklık görünümüne karşı krem içeriğindeki Resveratrol ciltte UVB’den kaynaklanan yıpranmalara ve fotoyaşlanma..
41,35 TL Vergiler Hariç:35,04 TL
BIODER A.REVERSE GOZ&DUDAK KREM 15ML BIODER A.REVERSE GOZ&DUDAK KREM 15ML
Ön Sipariş
BIODER A.REVERSE GOZ&DUDAK CEVRESI KREM 15ML     Yaşınız ilerledikçe Göz ve Dudak çevrenizde oluşan ince çizgileriniz giderilmesinde yardımcı olur. Tüm cilt tipleri için uygundur. ..
30,92 TL Vergiler Hariç:26,20 TL
BIODER MAKYAJ TEMIZLEME SUYU 500ML BIODER MAKYAJ TEMIZLEME SUYU 500ML
Ön Sipariş
BIODER  MAKYAJ TEMIZLEME SUYU 500ML   Yüz, göz ve dudak çevresi için kullanıma uygun temizleme suyudur. Makyajınızı nazikçe temizlemenize yardımcı olur. Hassas ciltler dahil tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur. Kullanım Şekli   Makyaj pamuğu yardımı ile ürünü..
19,29 TL Vergiler Hariç:16,35 TL
PAPATYA PAMUK 100 GRAM Papatya Pamuk kişisel hijyen ve kozmetik kullanım için idealdir. Optik ağartıcı kullanılmadan beyazlatılmıştır. Asit ve alkali içermez. Avrupa Farmakopesi ve Türk Standartlarına uygun olarak üretilmektedir. ..
15,60 TL Vergiler Hariç:13,22 TL
PIEL ROLL ON AGDA NATUREL     Sir Ağda şeker içermez.  Kısa tüylerde bile etkilidir.  Düzenli kullanıldığında tüylerde azalma ve incelme görülür.  Sizi haftalar boyu süren pürüzsüz bir cilde kavuşturur. ..
4,37 TL Vergiler Hariç:3,70 TL
PIEL ROLL ON AĞDA PUDRALI PIEL ROLL ON AĞDA PUDRALI
Ön Sipariş
PIEL ROLL ON AGDA PUDRALI     Sir Ağda şeker içermez.  Kısa tüylerde bile etkilidir.  Düzenli kullanıldığında tüylerde azalma ve incelme görülür.  Sizi haftalar boyu süren pürüzsüz bir cilde kavuşturur. ..
4,37 TL Vergiler Hariç:3,70 TL
PIEL ROLL ON AĞDA SILVER PIEL ROLL ON AĞDA SILVER
Ön Sipariş
PIEL ROLL ON AĞDA SILVER   Sir Ağda şeker içermez.  Kısa tüylerde bile etkilidir.  Düzenli kullanıldığında tüylerde azalma ve incelme görülür.  Sizi haftalar boyu süren pürüzsüz bir cilde kavuşturur. ..
4,37 TL Vergiler Hariç:3,70 TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)